راهنمای کار با اسلک، فضای کار مجازی امن و آسان برای کنشگران

خبرهای زنان ایران و جهان – دهم تا هفدهم تیر ماه ۹۶
7 جولای 2017
در دنیای زنان چه خبر؟ هجدهم تا ۲۳ تیر ماه ۹۶
15 جولای 2017

راهنمای کار با اسلک، فضای کار مجازی امن و آسان برای کنشگران

این روزها محل کار دیگر تنها به ساختمان و چهاردیواری یک دفتر کار محدود نمیشود. حالا دیگر میتوانیم از هر جایی که به اینترنت دسترسی داریم وارد محل کارمان شویم و روز کاری را شروع کنیم.

راز فضاهای کاری مجازی این است که امکان کار مشترک را برای همه همکارهای یک پروژه، فارغ از این که از نظر جغرافیایی کجا هستند، فراهم می‌کند.
حالا که ابزارهای فضای کار آن ین در دسترس ما هستند، باید بگوییم تا به حال حضور در دفتر کار به این حد آسان نبوده! به گزارش گلوبال ورکپلیس آنالیتیکس (مرکز تجزیه تحلیل محل کار جهانی) شمار افرادی که از خانه کار می‌کنند، غیر از آنهایی که خویش‌فرما هستند، نسبت به سال ۲۰۰۵ رشدی ۱۰۳ درصدی داشته است. این در حالی است که ۲/۸ درصد نیروی کار- معادل ۳/۷ میلیون کارمند – حداقل نیمی از زمان کار خود را از خانه کار می‌کنند.
توسعه‌دهنده‌ها – دِولوپِرها – از این رشد استقبال می‌کنند و از آن برای تولید فضاهای کار مجازی بهره می‌برند تا پاسخگوی این نیاز رو به رشد باشند.

وقتی قرار است از محل کار و فرصت گپ و گفت‌های گه‌گاه با همکاران محروم باشیم، برای هرکسی مهم است که بتواند بین راحتی و امنیت تبادل اطلاعات تعادل ایجاد کند.
هدف این راهنمای آموزشی، آموزش روش کار با ابزار فضای کار مجازی است که هم به راحتی در دسترس هستند، هم امن هستند و هم ارتباطات بین همکاران یک سازمان را بهبود می‌بخشند. این ابزار می‌تواند به ویژه برای کنشگران و مشارکت‌کنندگان در پروژه‌هایی که افراد در آن امکان گرد هم آمدن ندارند مورد استفاده قرار گیرد.
اینجا دانلود کنید: راهنمای کار با اسلک

در تلگرام: https://t.me/macholand/541

به اشتراک بگذارید